Dodacie a platobné podmienky

Dodacia doba väčšiny tovaru uvedeného v obchode je do 24 hodín. Pokiaľ tovar nie je na sklade, je dodacia doba individuálna a bude Vám oznámená e-mailom alebo telefonicky. V prípade, že Vám náhradná doba nebude vyhovovať, máte právo objednávku zrušiť buď telefonicky alebo e-mailom.

Tovar si tiež môžete vyzdvihnúť priamo u nás v centrále firmy Sanus na ulici Široká 9, 949 05 v Nitre, na základe telefonického alebo písomného dohovoru (Bezplatná telefónna linka: 0800160555 mail: sanus@sanusdental.skobjednavky1@sanusdental.skobjednavky2@sanusdental.sk)

Všetky ceny uvedené v e-shope sú konečné vrátane DPH. V cene nie je zahrnuté poštovné. Zmena cien vyhradená.

Pri zasielaní tovaru v rámci SR účtujeme základné poštovné. Ceny poštovného zahŕňajú poistenie a sú zavislé od výšky celkovej sumy objednávky a hmotnosti tovaru a to nasledovne:

do 150€                5,00 Eur (vrátane DPH)
nad 150€              zdarma

Ku každej preprave pri výbere platby na dobierku účtujeme poplatok 1€

Tovar zasielame expresnou službou GLS, kedy je tovar doručený v nasledujúci deň od podania zásielky. Podmienkou zasielania cez GLS je udanie mobilného telefónneho čísla. Inak bude tovar zaslaný prostredníctvom Slovenskej pošty 1. Triedou doporučene, kedy tovar bude doručený približne do 1 až 3 prac. dní od podania zásielky.

Všetok tovar zasielame aj do ČR. Pri preberaní takejto zásielky zákaznik v ČR zaplatí za tovar v CZK čiastku, ktorá zodpovedá čiastke zásielky v EUR vynásobenej aktuálnym kurzom CZK/EUR. Tovar je doručený do dvoch až troch pracovných dní od odoslania tovaru.

Pri zasielaní tovaru mimo SR a ČR účtujeme poštovné podľa aktuálneho cenníka kurierskych spoločností, alebo Slovenskej Pošty.

V prípade neprevzatia tovaru (na základe objednávky) si vyhradzujeme právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody. V prípade, že si zákazník tovar neprevezme pri prvom doručení, a požaduje opätovné doručenie tovaru, je povinný uhradiť náklady prvého ako aj opätovného doručenia tovaru.